Два медичні центри відкриють у Кропивницькому до дня міста – СВІТЛОВОДСЬК СЬОГОДНІ

Два медичні центри відкриють у Кропивницькому до дня міста

Хід і якість будівельних робіт у судинному та гемодіалізному центрах сьогодні, 18 липня, перевірили міський голова Андрій Райкович і начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

У приміщенні інсультного центру, що зводять на базі лікарні швидкої медичної допомоги, основні будівельні роботи завершені. Наразі робітники завершують оздоблення будівлі та доводять до ладу фасад. Також тривають роботи з благоустрою території: будівельники облаштовують стоянку і розбивають новий газон.

– Уже незабаром у палатах почнуть встановлювати ліжка, меблі, наповнювати обладнанням лікарняні кабінети, – повідомила Оксана Макарук. – Медики прогнозують – до дня міста судинний центр запрацює.

У той же час головний лікар ЛШМД Валерій Скороход зазначив, що у відділенні працюватимуть професіонали. Медичний персонал вже пройшов спеціальне навчання і готовий надавати кваліфіковану допомогу пацієнтам.

У гемодіалізному центрі роботи відбуваються повільніше. Щоб встигнути у визначені терміни, будівельникам треба зробити ще чимало: завершити внутрішні роботи, реконструювати огорожу та попрацювати над благоустоєм території.

– Хотілось би пришвидшити будівельні роботи, для цього необхідно залучати більше робітників, – зауважив Андрій Райкович. – Люди чекають на відкриття цього центру, тому завдання міської влади зробити все, щоб нові, сучасні медичні заклади вчасно відкрили свої двері для пацієнтів.

Джерело: Єлісавет Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*