На Кіровоградщині директорка змушувала 14-річну ученицю робити аборт – СВІТЛОВОДСЬК СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині директорка змушувала 14-річну ученицю робити аборт

На Кіровоградщині директора Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату Тетяну Сороку звільнили за спробу перервати вагітність вихованки 14-річної Діани. На той час та була на 5-му місяці, про це пише сайт Єлісавет з посиланням на gazeta.ua.

“Мій покійний син Олег проживав із жінкою та її сином Сашком. Сашко – батько цієї дитини. Він, як і Діана, – сирота. Вони хороші діти, те, що сталося, – це життя, це їхнє перше кохання. Вони хочуть цю дитину, я хочу оформити опікунство над ними і допомагати виховувати маля. Але мені сказали, що не маю такого права, бо я Сашку і Діанці ніхто. Також мені сказала лікарка з перинатального центру, що є таке положення, що дітям від 14 до 15 років мають право робити аборт без їхньої згоди. Вона мені “тикала” якісь папери, але без окулярів я не бачу”, – розповіла тітка батька дитини Валентина.

Діана й Олександр від аборту відмовилися. Тоді директор інтернату Тетяна Сорока вирішила зробити його примусово. Необхідність перервати вагітність пояснювала висновком лікарів, що в Діани проблеми з нирками і тому їй не можна народжувати.

Про ситуацію дізналися в облдержадміністрації Кіровоградщини і прийняли рішення звільнити жінку з посади.

“Дякую, що, піднявши цю тему, ми змогли забезпечити, щоб дитинка народилася, а директор колишня, яка своєю заявою намагалася перервати вагітність вихованки на п’ятому місяці, звільнена. Звільнена також і та заступник, яка допустила безконтрольність”, – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Коваленко.

13 листопада, Діaнa народила дівчинку. Вона і дитина забезпечені усім необхідним.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*