Цинічний прояв вандалізму на Кропивниччині – СВІТЛОВОДСЬК СЬОГОДНІ

Цинічний прояв вандалізму на Кропивниччині

Цинічний прояв вандалізму трапився у Кропивницькому. В обласному центрі, у парку Перемоги, більше відомому як «міський сад» невідомі викопали дерева, які небайдужі містяни посадили 23 жовтня. Повідомляє сайт ЄЛІСАВЕТ з посиланням на Кавун

За дивним збігом обставин, після висадки зелених насаджень, на вулиці раптово зникло освітлення.

Тож, скориставшись цим, вандали вкрали молоденькі берези та верби, які посадили  мешканці найближчих мікрорайонів, школярі, молодь, громадські активісти, журналісти, велолюбителі та АТОвці Кропивницького.

Нагадаємо, майже три тижні тому акцію з омолодження улюбленого місця відпочинку кропивничан ініціював народний депутат України Олександр Горбунов.

Тоді, у вихідний день висадити дерева у парку Перемоги зібралися декілька сотень містян, завдяки яким у “міському саду” могли вирости 120 дерев горобини, дубів, кленів, верб та беріз. Натомість замість саджанців лишилися лише пусті ями.

Громадськість звертається до Кіровоградобленерго, міської ради Кропивницького, ГУ НП в області відреагувати на акт вандалізму. Адже містяни дерева посадили, а ви вберегти їх не змогли.

Визнайте свої помилки та виправте їх!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*